top of page

MULTI

REIN PRP Multi, çeşitli tıbbi uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmış, güvenilir ve pratik bir PRP çözümü sunar.
REIN PRP Multi, tıbbi merkezlerde, hastanelerde ve kliniklerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Kit İçeriği

  • 6 adet 1 ml sodyum sitrat içeren 10 ml vakumlu tüp

REIN PRP Multi, tedavi için gerekli destekleyici tıbbi malzemelerin mevcut olduğu, Hastane, Klinik, Dal Merkezleri için, sadece 6 adet 1 ml sodyum sitrat içeren 10 ml vakumlu tüpten oluşmuştur. Sadece bu ürün ile 6 hastaya uygun tedavi sunmanızı sağlamak için tasarlanmış ve onaylanmıştır.

PRP tedavisinde etkinliği etkileyen en önemli konulardan biri PRP konsantrasyonunu elde edeceğimiz tüpler ve içeriğinde kullanılan sodyum stratın kalitesidir. REIN PRP Kitlerinde kullanılan sodyum sitrat ise CE belgesine sahip, 3,13 % Ph. Eur. veya 3,8 % Erg.-86. değerine sahip yüksek kaliteli bir bileşendir.

Tüm ürünlerimiz, içerisinde güncel validasyon ölçümleri ile de onaylanan “ISO Class 8” standartlarındaki temiz oda barındıran tesisimizde yüksek kaliteden ödün vermeden üretilmektedir.

Kitlerimiz onaylanmış kuruluş (2195) tarafından CE Sınıfı IIB sertifikası ile sertifikalandırılmıştır. Buna göre Ek II (Bölüm 4 hariç), Direktifin 3. Bölümü Tıbbi cihazlarda 93/42/EEC sertifikalıdır ve bağımsız kuruluşlar tarafında düzenli testler yapılarak ürün performansları ölçülmektedir.*

bottom of page