top of page

SINGLE

REIN PRP Single, tek bir tüpten oluşan pratik bir PRP çözümüdür. Kullanımı kolay ve etkili bir şekilde tek dozda PRP hazırlam
REIN PRP Single, tek tüp tasarımıyla hızlı ve verimli bir PRP hazırlama imkanı sunar.

Ürün İçeriği

  • adet 1 ml sodyum sitrat içeren 10 ml vakumlu tüp

REIN PRP Single, tedavi için gerekli destekleyici tıbbi malzemelerin mevcut olduğu, Hastane, Klinik, Dal Merkezleri için, 1 adet 1 ml sodyum sitrat içeren 10 ml vakumlu tüpten oluşmaktadır. Bu ürün hastalara uygun tedavi sunmanızı sağlamak için tasarlanmış ve onaylanmıştır.

PRP tedavisinde etkinliği etkileyen en önemli konulardan biri PRP konsantrasyonunu elde edeceğimiz tüpler ve içeriğinde kullanılan sodyum stratın kalitesidir. REIN PRP Kitlerinde kullanılan sodyum sitrat ise CE belgesine sahip, 3,13 % Ph. Eur. veya 3,8 % Erg.-86. değerine sahip yüksek kaliteli bir bileşendir.

Tüm ürünlerimiz, içerisinde güncel validasyon ölçümleri ile de onaylanan “ISO Class 8” standartlarındaki temiz oda barındıran tesisimizde yüksek kaliteden ödün vermeden üretilmektedir.

Kitlerimiz onaylanmış kuruluş (2195) tarafından CE Sınıfı IIB sertifikası ile sertifikalandırılmıştır. Buna göre Ek II (Bölüm 4 hariç), Direktifin 3. Bölümü Tıbbi cihazlarda 93/42/EEC sertifikalıdır ve bağımsız kuruluşlar tarafında düzenli testler yapılarak ürün performansları ölçülmektedir.*

bottom of page